Chętnie pomożemy w zorganizowaniu niezapomnianego przyjęcia urodzinowego dla Państwa pociech unikając przy tym wszystkich związanych z tym trudności  i problemów. Podczas urodzin zapewniamy wiele atrakcji dzięki temu urodziny przebiegają wesoło i ciekawie, a Państwo będą mogli usiąść napić się pysznej kawy, poczytać prasę albo skorzystać z Internetu. Przyjęcia odbywają się przez cały tydzień w wybranych przez Państwa godzinach.

CENNIK URODZIN

Poniedziałek- Czwartek: 25 zł

Piątek- Niedziela: 30 zł

W CENIE :

 • WYNAJĘCIE SALI URODZINOWEJ NA 2 GODZINY,
 • ZAPROSZENIA DLA GOŚCI URODZINOWYCH,
 • KOLOROWA ZASTAWA STOŁOWA (dla dzieci i rodziców), słomki, serwetki,
 • KOLOROWE KRZESŁO DLA SOLENIZANTA/ SOLENIZANTKI,
 • WSPARCIE ORGANIZACYJNE naszych opiekunów,
 • DYSKOTEKA,
 • PREZENT dla solenizanta, (kupon na 2 godzinki zabawy GRATIS)- 1 bon jest do wykorzystania na 1 dziecko,
 • POCZĘSTUNEK do wyboru: 2 przekąski + soczek w kartoniku ( do wyboru Chipsy, Popcorn, Paluszki, Chrupki kukurydziane),,

ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE:

 • KOŁO FORTUNY - 10 zł za los (Każdy los wygrywa),
 • Zamykanie w bańce mydlanej - 50 zł (od grupy)!,
 • Malowania twarzy: 30 zł (do 10 dzieci), 40 zł (10-20 dzieci), 50 zł (powyżej 20 dzieci),
 • Wpinanie kolorowych warkoczyków, kolorowe pasemka: 5 zł/ sztuka,
 • Piniata na urodziny: cena od 50zł do 100zł (Cena z wypełnieniem od 80 zł: w tym cukierki, lizaki, kolorowe zabawki)

NOWOŚĆ W SALI ZABAW:

Istnieje możliwość zakupienia BALONIKÓW HELOWYCH do udekorowania Salki Urodzinowej i wręczenia dzieciom (lub jubilatowi) po zakończonej imprezie.

Ceny baloników (już z helem) wahają się od 4,90 zł – 39,90 zł w zależności od wielkości, kształtu i nadruku na balonie.

Więcej informacji można uzyskać rezerwując urodzinki telefonicznie bądź bezpośrednio na Sali Zabaw.

Nowość na Sali Zabaw urodzinki z Magią

Zapraszamy do rezerwacji pokazów p. Jarek Bochenek tel. 664380985, bemagicofficial@gmail.com

Pan Jarek jest iluzjonistą, który zajmuje się pokazami dla każdej kategorii wiekowej – w tym dla dzieci. Został nagrodzony statuetką “Magia roku” przez telewizję internetową MTV24 podczas plebiscytu “Najpopularniejsi roku 2019”. Występuję w szkołach, przedszkolach, festynach oraz uroczystościach typu: komunie, urodziny itp. Każda okazja jest odpowiednia, aby wprowadzić odrobinę magii do programu imprezy! Jego program opiera się na odpowiednim podejściu do dzieci, aby wyczarować na ich twarzach jak najwięcej uśmiechu i radości. To one są głównymi artystami pokazu, gdzie pomagają w większości sztuczek – często czując, że to oni czarują! Dzięki interakcji z uczestnikami pokazu tworzy magiczną więź, dzięki której każdy czuje magię na własnej skórze! (W pokazach nie korzysta z żywych zwierząt z powodu ochrony praw zwierząt.)

Regulamin Urodzin

 1. Przyjęcie urodzinowe organizowane jest po wpłaceniu zaliczki gotówką nie później niż 3 dni przed terminem urodzin. Minimalna wysokość zaliczki wynosi 50 PLN.
 2. Podczas trwania urodzin, na terenie Sali Zabaw obowiązana jest przebywać osoba dorosła rezerwująca przyjęcie lub opiekunowie Jubilata.
 3. Przez czas trwania imprezy urodzinowej do dyspozycji dziecka i jego gości jest oddzielna sala urodzinowa. Czas wynajmu salki urodzinowej wynosi 2 h (czas liczony jest od ustalonej godziny).
 4. Opuszczamy Salkę urodzinową punktualnie o godzinie zakończenia przyjęcia.
 5. Istnieje możliwość przedłużenia urodzin, zgodnie z cennikiem Sali Zabaw- 30 gr. za minutę. Karty otrzymują wtedy wszystkie dzieci (łącznie z solenizantem).
 6. Minimalna liczba gości to 6 osób. Zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia ustalonej opłaty za 6 dzieci. Powyżej 6 osób opłata za wejściówki pobierana jest tylko za rzeczywistą liczbę przybyłych gości urodzinowych. Za gości uważane są dzieci od 1 roku do 12 roku życia.
 7. Wybór salki urodzinowej dokonywany jest w zależności od ilości dzieci przez pracowników Sali.
 8. Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych musi być spożywanywyłącznie w salce urodzinowej – obowiązuje zakaz wynoszenia produktów spożywczych oraz napojów z salki urodzinowej.
 9. Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu przez Zamawiającego jednak nie ponosi za to odpowiedzialności.
 10. Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.
 11. Sala Zabaw “Mały Robinson” zastrzega sobie prawo do zmian w różnego rodzaju PROMOCJACH, godzinach otwarcia, ofertach imprez i wydarzeń okolicznościowych. Zmiany te nie stanowią zmiany postanowień Regulaminu i nie wymagają pisemnego aneksu.
 12. Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje Główny Regulamin Sali Zabaw MAŁY ROBINSON.